• picture slide 1

    ITLecture - IT works!

Poznaj

Naszych klientów

About us picture
Energotest Sp. z o. o.
Branża: IT

Energotest to nowoczesna, dobrze zorganizowana firma inżynierska znajdująca się w grupie kapitałowej ELEKTROBUDOWA S.A. Podstawowym atutem firmy jest liczna kadra wybitnych specjalistów, ponad 75% personelu posiada wyższe wykształcenie. Wielu z nich kierowało lub współuczestniczyło w: projektowaniu, kompletacji dostaw, nadzorowaniu montażu, badaniach pomontażowych, rozruchu urządzeń i układów elektroenergetycznych praktycznie we wszystkich nowo budowanych i modernizowanych elektrowniach, elektrociepłowniach, stacjach energetycznych oraz zakładach przemysłowych w Polsce, jak również za granicą.

About us picture
Aptitude Software (Poland) Sp. z o. o.
Branża: IT

Firma specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IT dla potrzeb świata finansów. Poprzez integrację finansową, mechanizmy księgowe i inne rozwiązania, które wzmacniają kolejną generację architektury finansowej, łączy wiedzę z dziedziny finansów oraz informatyki tworząc innowacyjne produkty programowe.

About us picture
Volvo Polska
Branża: produkcja samochodów

Volvo Polska jest częścią Volvo Group, które jest jednym z czołowych światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych, morskich i stacjonarnych układów napędowych. Volvo Group dostarcza również kompletne rozwiązania finansowe i serwisowe. Volvo Group, mająca główną siedzibę w Göteborgu. Zatrudnia około 95,000 osób, prowadzi działalność produkcyjną w 18 krajach i jest obecna na ponad 190 rynkach.

About us picture
3W Studio
Branża: IT

Firma 3W Studio powstała w 2006 r. jako mikro przedsiębiorstwo wraz ze wsparciem funduszy unijnych. Obecnie to zespół kilkunastu osób pracujących wspólnie dla osiągnięcia zamierzonego celu. Specjalizuje się w projektowaniu oraz tworzeniu przyjaznych, łatwych w użytkowaniu serwisów i stron www oraz sklepów internetowych - projektowanie, wdrażanie oraz zarządzanie witrynami internetowymi.

About us picture
SoftProject Systemy Informatyczne Sp. z o. o.
Branża: IT

Firma specjalizuje się w tworzeniu dedykowanych rozwiązań informatycznych dopasowanych do potrzeb Klienta. Do każdego projektu podchodzi indywidualnie, dostarczając skuteczne i niezawodne oprogramowanie. Zatrudnia specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem w realizacji projektów IT.

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami w najbliższym biurze lub złóż zapytanie ofertowe online.

Jeśli potrzebujesz szkolenia lub konsultacji, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści udzielą Ci wszelkich możliwych informacji, jak również udzielą niezbędnego wsparcia. Alternatywnie możesz porozmawiać bezpośrednio ze mną:
(+48) 695-625-547
grzegorz.chas@itlecture.pl

speaking person
Grzegorz Chaś
CEO / Trener

Skontaktuj się

Nasze cele obejmują zarówno szkolenie personelu jak i świadczenie usług doradczych z uwzględnieniem wszystkich etapów realizacji projektu. Jeśli potrzebujesz szkolenia lub konsultacji, wyślij zgłoszenie, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą w ciągu 24h. Otrzymasz wsparcie dostosowane do Twoich potrzeb oraz biznesu.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Niepoprawny adres email
To pole jest wymagane
{{confirmContactMessage}}