• picture slide 1

    ITLecture - IT works!

Poznaj

Naszych trenerów

Grzegorz Chaś

Posiada ponad 15-to letnie doświadczenie w swojej dziedzinie. Pierwsze kroki w programowaniu stawiał już na Atari 800XL. Podczas kilkunastoletniej praktyki, potwierdził swoją wiedzę certyfikatami SCJP i SCWCD, a doświadczenie praktyczne wyniósł ze współpracy z Polską Akademią Nauk, gdzie zajmował się zagadnieniami związanymi ze sztuczną inteligencją. Oprócz pracy naukowej, umiejętności zdobywał między innymi w takich firmach jak SoftProject, IBM oraz Orange. W swojej pracy niejednokrotnie pełnił funkcję programisty, konsultanta, a także "team leadera". Jego główną dewizą jest umiejętne połączenie teorii z praktyką, a pasją dzielenie wiedzy z innymi. Ostatnie lata spędził prowadząc szkolenia z Java, głównie ze Spring Framework, Hibernate, JHipster oraz Vaadin.

Read More

Adam Gruchacz

Adam Gruchacz jest trenerem od 2011 roku, w tym czasie poprowadził ponad 40 szkoleń w zakresie Excela na rożnych poziomach zaawansowania w tym szkolenia specjalistyczne: "Excel dla Ksiegowości", "Excel w dziale personalnym". Przez wiele lat pracował jako analityk sprzedażowy, oraz danych ekonomicznych. Obecnie pracuje jako "Programista RPA" (Robotic Processing Automation), w tym między innymi programowanie w Excelu (Visual Basic). Prywatnie ojciec dwojga dzieci, uwielbia rower, ksiażki, oraz gry planszowe.

Read More

Tiago Silva

Charyzmatyczny Team Leader z doświadczeniem w Centrach Usługowych w wielu międzynarodowych organizacjach. Ponad 8 lat doświadczenia w przeprowadzaniu usprawnień i standaryzacji procesów takich jak: CRM, Digital Marketing, szkolenia z programu Microsoft Excel, Media Audit, Market Research, Business Development, organizacja imprez, działania operacyjne, procesy księgowe, zarządzanie sprzedażą oraz polityka przeciwdziałania praniu pieniędzy. Posiada znajomość oprogramowania: Salesforce, InterAction, Dreamweaver, Tikit – Emerge, Oracle, Mainframe, Cognos. Specjalizuje się w pakiecie Microsoft Office, poziom ekspercki: Excel, PowerPoint, Outlook, Word. Znajomość języków: portugalski (ojczysty), angielski, hiszpański i polski. Absolwent studiów magisterskich na wydziale Zarządzania i Marketingu Szkoły Wyższej Biznesu i Ekonomii Nova w Lizbonie.

Read More

Piotr Kapała

Doświadczony trener, programista, konsultant i twórca rozwiązań Business Intelligence. Prowadzi szkolenia i konsultacje ponad 15 lat, przeszkolił ponad 10 000 osób, poprowadził ponad tysiąc szkoleń w całej Polsce. Samodzielnie zaprojektował, wykonał i wdrożył kilkadziesiąt systemów opartych na aplikacjach Microsoft Office System. Pomaga firmom zatrudniać osoby o wysokich kompetencjach w zakresie znajomości narzędzi analitycznych i biurowych. Twórca TeStera, unikalnego systemu testowania znajomości programu MS Excel. Uczył również osoby niedosłyszące. Prowadzi zajęcia także w języku angielskim. Specjalizacja: szkolenia i konsultacje dla klientów VIP. Po godzinach miłośnik jazzu, motoryzacji i turystyki górskiej. Posiadacz certyfikatu: ECDL Examiner.

Read More

Grzegorz Marzencki

Posiada ponad 7-mio letnie doświadczenie, programista i wielki miłośnik JavaScriptu, doświadczenie w pracy dla miedzynarodowych korporacji jak i niewielkich startupów. Prowadził szkolenia na trzech kontynentach. W czasie szkoleń zawsze skupia się na wyjaśnieniu działań omawianych mechanizmów, a nie tylko na sposobie ich użycia. Poza programowaniem kocha podróże, japońską kuchnię oraz sport.

Read More

Zbigniew Pietras

Posiada ponad 13-to letnie doświadczenie. Projektant iOS oraz pasjonat filozofii Agile. Rozpoczął swoją pasję od projektowania i programowania na 8-bitowym i 16-bitowym Atari. Obecnie kieruje własnym studiem graficznym, skupiając się przede wszystkim na projektach mobilnych, które są jego pasją. Od kilku lat zgłębia wiedzę na temat Objective-C i Swift’a, które zajmują większość jego czasu. Wierzy w rozwój technologii, których wdrożenie w biznesie, będzie dopiero możliwe w przyszłości. Jest wizjonerem i pasjonatem dobrego designu w połączeniu z możliwościami nowoczesnych technologii. Posiadacz certyfikatu: Objective-c programmer.

Read More

Dominik Sawicki

W IT od prawie dziesięciu lat, gdzie przez pierwsze cztery lata pracował jako programista, a następnie jako Scrum Master. W swojej karierze pracował w kilku firmach, zarówno polskich, jak i zagranicznych, przy projektach o budżecie od kilkuset tysięcy do kilkuset milionów złotych. Każda z firm próbowała wdrożyć Scruma, jednak z różnym skutkiem. Jako Scrum Master miał okazję pracować z wieloma różnymi zespołami (około 20), zarówno developerskimi – aplikacje webowe, mobilne, big data, jak i menadżerskimi - wprowadzający zmiany w całej organizacji. Uczestniczył w wielu agile’owych konferencjach i szkoleniach, w tym również jako prelegent. Dodatkowo posiada certyfikaty MCPD, CHP, CSPO, PSM II oraz PMI-ACP. Na koncie ma również dziesiątki przeprowadzonych szkoleń i warsztatów (tematy: Agile, Scrum, Extreme Programming, Kanban, Scrum Nexus, Coding Dojo, User stories, Przywództwo, Inteligencja strategiczna itd.) oraz wiele godzin coachingu. Poza pracą Scrum Mastera, kończy doktorat z nowatorskiej metody numerycznej mającej zastosowanie w mechanice, oraz próbuje swoich sił w startupach. W wolnych chwilach (jeśli takie się trafią) spędza czas z żoną i poświęca się ćwiczeniom. https://www.linkedin.com/in/dominiksawicki

Read More

Przemysław Olbratowski

Posiada doktorat z fizyki teoretycznej. Przez dwanaście lat pracował na Uniwersytecie Warszawskim ucząc między innymi programowania w językach C/C++. Uzyskiwał najwyższe oceny w ankietach studenckich oraz zdobył nagrodę dydaktyczną Wydziału Fizyki. Od trzech lat pracuje jako Senior Software Engineer w brytyjskiej firmie programistycznej Mobica. Jego dorobek deweloperski to graficzne interfejsy użytkownika morskich urządzeń nawigacyjnych, oprogramowanie układów radiowych w branży samochodowej oraz naukowe programy obliczeniowe publikowane w miedzynarodowych pismach.

Read More

Marcin Jasiński

W branży IT od ponad dziesięciu lat. Fan czystego kodu. Programista od zawsze. Zaczynał przygodę od PHP, aktualnie wielki fan Scali, która jest według niego przyszłością. Pracownik dydaktyczny oraz inżynier oprogramowania w Allegro Group. Najważniejsza jest dla niego architektura, a każdy dzień zaczyna od jednej z wielu złotych zasad wujka Boba. Pracował jako programista, architekt, team leader. Ostatnimi czasy zajmuje się głównie Java, ale całe środowisko jvm-owe nie jest mu obce. Entuzjasta Spring Boota. Lubi testować, a jak testy to tylko w Spocku. Zajmuje się administracją systemami, Linux to jego środowisko naturalne. Podczas programowania zwraca dużą uwagę na kwestie bezpieczeństwa. Posiadacz certyfikatów: Red Hat Certified Engineer (RHCE) oraz Red Hat Certified System Administrator (RHCSA).

Read More

Arkadiusz Zychewicz

Na co dzień programista aplikacji mobilnych (Android). Od prawie 10 lat wykładowca języka Java oraz programowanie aplikacji na Androida (autorski program) w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania. Entuzjasta nowych technologii z inklinacjami dydaktycznymi i skrzywieniem algorytmicznym oraz zamiłowaniem do gramatyk języków naturalnych. Współautor wielu publikacji naukowych m.in: "The application of ICP and SIFT algorithms for mobile robot localization", "Segmentacja danych otrzymanych z lasera 3d" oraz "Zastosowanie algorytmów ICP i SIFT w lokalizacji robotów mobilnych".

Read More

Waldemar Pietrzak

Obecnie pracuje jako Java Technical Lead dla jednego z największych banków inwestycyjnych w UK. Posiada blisko 10 lat komercyjnego doświadczenia w Javie/JEE oraz około 8 lat w prowadzeniu kursów i szkoleń. W czasie swoich szkoleń pomagał znaleźć pierwszą pracę, przejść rozmowy kwalifikacyjne czy też uzyskać awans lub podwyżkę. Specjalizuje się w technologiach backendowych, głownie spring, hibernate oraz w tematykach clean code czy object oriented design. Szkolenia są jego pasją, motywują go ludzie, którzy osiągają sukces. Posiadacz certyfikatu: Oracle certified professional.

Read More

Michał Kuna

W branży informatycznej od 1999 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywał w międzynarodowym środowisku pracując dla takich firm jak Sunrise (Szwajcaria), Telefonica O2 (Niemcy) czy Mvideo (Rosja), realizując projekty IT z dziedziny Fraud oraz Revenue Assurance. W swojej karierze był programistą, analitykiem biznesowym, kierownikiem projektów, oraz Delivery Manager’em odpowiedzialnym za realizację usług Managed Service. Prowadzi szkolenia z zakresu programowania w technologiach Java EE, zarządzania projektami IT, oraz kontroli procesów biznesowych w organizacjach. Prywatnie, założyciel fundacji zajmującej się renowacją zabytków, ojciec czwórki dzieciaków, oraz wielki pasjonat miodów.

Read More

Kamil Koterba

Trener, programista, konsultant. Od 2007 roku działa branży IT. Współpracuje z firmami z Doliny Krzemowej takimi jak Wikia, Egnyte. Na co dzień wdraża użyteczne aplikacje webowe dla klientów biznesowych. Pasjonat technologii front-end oraz podnoszenia satysfakcji użytkowników. Przywiązuje dużą wagę do produktywności zespołów deweloperskich oraz czystości i trwałości kodu. Dokłada starań, aby przekazywana wiedza była zrozumiana i gotowa do zastosowania w praktyce.

Read More

Przemysław Starosta

Posiada ponad 15-to letne doświadczenie w swojej dziedzinie. Doświadczony programista baz danych, trener, pasjonat zagadnień bazodanowych. Na co dzień zajmuje się tworzeniem, analizowaniem i optymalizowaniem zapytań SQL, programowaniem baz danych przy użyciu PL/SQL w Oraclu i T-SQL w SQL Server z wykorzystaniem języka C# oraz prowadzeniem szkoleń dla programistów. Praca jest dla niego przygodą, którą lubi podejmować każdego dnia. W wolnym czasie odwiedza siłownię lub siada z książką. Interesuję się filozofią, teologią i muzyką, zwłaszcza tą, którą słyszy w radiowej Trójce. Gra na gitarze, nigdy się nie nudzi, wstaje przed wschodem słońca. Każdy dzień jest dla niego nową szansą na niezwykłość w życiu. Posiadacz certyfikatów: Validating and Processing Forms with JavaScript and PHP, Instructor Excellence Award, XML Essential Training, SQL Server 2012 Querying (70-461) Part 1, SQL Server 2012 Querying (70-461) Part 2, edX Honor Code Certificate for Querying with Transact-SQL

Read More

Skontaktuj się

Nasze cele obejmują zarówno szkolenie personelu jak i świadczenie usług doradczych z uwzględnieniem wszystkich etapów realizacji projektu. Jeśli potrzebujesz szkolenia lub konsultacji, wyślij zgłoszenie, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą w ciągu 24h. Otrzymasz wsparcie dostosowane do Twoich potrzeb oraz biznesu.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Niepoprawny adres email
To pole jest wymagane
{{confirmContactMessage}}