• picture slide 1

  ITLecture - IT works!

Poznaj

Nasz zespół

About us picture
Dlaczego warto nam zaufać?
Posiadamy profesjonalny zespół / Projekty kończymy w terminie/ Zapewniamy pełne wsparcie / Jesteśmy komunikatywni / Zadzwoń do nas i przekonaj się o tym

Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą, świadczącą usługi na terenie całego kraju. Prowadzimy działalność zgodnie ze statusem zawartym w KRS. Nasze cele obejmują zaróno szkolenie personelu jak i świadczenie usług doradczych z uwzględnieniem wszystkich etapów wytwarzania oprogramowania. Nasi specjaliści posiadają ponad dziesięcioletnie doświadczenie w swojej branży i stanowią profesjonalny zespół złożony z programistów, architektów oraz analityków jak i menadżerów. Realizujemy usługi zarówno w naszym centrum szkoleniowym w Warszawie jak też i u naszych klientów w dowolnym miejscu w Polsce.

Nasza organizacja realizuje swoje usługi zgodnie ze standardami PIFS, co potwierdza posiadany przez nas certyfikat jakości SUS 2.0, który jest standardem zarządzania i świadczenia usług przez podmioty specjalizujące się w usługach szkoleniowo-rozwojowych.

sus20 certyficate

W naszej ofercie znajdują się dedykowane warsztaty przygotowywane specjalnie pod potrzeby naszych klientów. W obszary naszej specjalizacji wchodzą głównie szkolenia techniczne z branzy IT oraz usługi konsultingowe. Naszą ofertę kierujemy zarówno do małych i średnich przedsiębiorstw jak i korporacji, oferując kompleksowe rozwiązania zgodnie z potrzebami naszych klientów.

Chcesz stale poszerzać swoje kwalifikacje, by nadążać za postępem technologicznym i najnowszymi trendami? A może zależy Ci na obniżeniu kosztu projektu przez zwiększenie efektywności Twoich pracowników i skrócenie czasu potrzebnego na realizację? Skontaktuj się z nami, a otrzymasz szkolenie idealnie skrojone do Twoich potrzeb.

Pozyskanie odpowiedniej wiedzy przez programistów jest czasochłonne, a w związku z tym i kosztowne. Jest to jednak inwestycja, która procentuje, ponieważ ogranicza czas indywidualnego poszukiwania rozwiązania i eliminuje nieefektywne wzorce postępowania.

Nasza charakterystyka:
 • Posiadamy obszerną ofertę szkoleń z zakresu technologii informatycznych oraz zarządzania projektami.
 • Nasi trenerzy stanowią profesjonalny zespół złożony z programistów, analityków, architektów i kierowników projektów, których wiedza i umiejętności wynikają z wieloletniego doświadczenia.
 • Zawsze mierzymy jakość naszych szkoleń poprzez wzajemną ocenę naszych trenerów, ankiety poszkoleniowe oraz bezpośredni kontakt z klientem.
 • Nasze szkolenia prowadzone są w formie warsztatów przez profesjonalnych trenerów, posiadających bogate doświadczenia praktyczne.
About us picture
Rodzaje szkoleń
 • Szkolenia dedykowane pod Twoje potrzeby
 • Szkolenia wieczorowe
 • Szkolenia indywidualne
 • Szkolenia zdalne
 • Szkolenia weekendowe
Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami w najbliższym biurze lub złóż zapytanie ofertowe online.

Jeśli potrzebujesz szkolenia lub konsultacji, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści udzielą Ci wszelkich możliwych informacji, jak również udzielą niezbędnego wsparcia. Alternatywnie możesz porozmawiać bezpośrednio ze mną:
(+48) 695-625-547
grzegorz.chas@itlecture.pl

speaking person
Grzegorz Chaś
CEO / Trener

Skontaktuj się

Nasze cele obejmują zarówno szkolenie personelu jak i świadczenie usług doradczych z uwzględnieniem wszystkich etapów realizacji projektu. Jeśli potrzebujesz szkolenia lub konsultacji, wyślij zgłoszenie, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą w ciągu 24h. Otrzymasz wsparcie dostosowane do Twoich potrzeb oraz biznesu.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Niepoprawny adres email
To pole jest wymagane
{{confirmContactMessage}}