• picture slide 1

    ITLecture - IT works!

Poznaj

Politykę jakości

1. Rozwój oferty szkoleniowej i programowej zgodnie z oczekiwaniami Klientów i zmianami zachodzącymi na krajowym i międzynarodowym rynku IT.

2. Szczegółowa i rzetelna publikacja oferty na stronach internetowych oraz możliwość pobrania programu szkoleń ze strony w postaci plików PDF.

3. Przygotowanie oferty dotyczącej szkoleń dedykowanych, na podstawie przeprowadzonych wcześniej badań potrzeb Klienta.

4. Spełnianie wymagań związanych z jakością świadczonych usług oraz założeń powstałych w procesie badania potrzeb Klienta.

5. Zachowanie poufności danych wymienianych w całym procesie wykonywania usługi dla Klienta, a także po jej zakończeniu.

6. Szacunek dla praw autorskich – zarówno dotyczący materiałów dydaktycznych dostarczonych przez naszych trenerów jak i informacji, projektów, fragmentów kodu itp. udostępnianych przez Klienta w trakcie i po zakończeniu usługi.

7. Dobór kadry trenerskiej na podstawie wiedzy i doświadczenia oraz opinii zewnętrznych i informacji zwrotnych otrzymywanych od Klienta po zakończeniu szkolenia.

8. Doskonalenie usług szkoleniowych bezpośrednio poprzez kontakt z Klientem. Wykonywanie analizy potrzeb przez specjalistę z dziedziny, której ma dotyczyć szkolenie oraz udostępnianie ankiet wstępnych i podsumowujących szkolenie.

9. Szkolenia realizowane są zgodnie ze standardami PIFS, co potwierdza posiadany przez naszą organizację certyfikat jakości SUS 2.0, który jest standardem zarządzania i świadczenia usług przez podmioty specjalizujące się w usługach szkoleniowo-rozwojowych.

sus20 certyficate

Zarząd:
Grzegorz Chaś,
Katarzyna Kaszubska

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami w najbliższym biurze lub złóż zapytanie ofertowe online.

Jeśli potrzebujesz szkolenia lub konsultacji, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści udzielą Ci wszelkich możliwych informacji, jak również udzielą niezbędnego wsparcia. Alternatywnie możesz porozmawiać bezpośrednio ze mną:
(+48) 695-625-547
grzegorz.chas@itlecture.pl

speaking person
Grzegorz Chaś
CEO / Trener

Skontaktuj się

Nasze cele obejmują zarówno szkolenie personelu jak i świadczenie usług doradczych z uwzględnieniem wszystkich etapów realizacji projektu. Jeśli potrzebujesz szkolenia lub konsultacji, wyślij zgłoszenie, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą w ciągu 24h. Otrzymasz wsparcie dostosowane do Twoich potrzeb oraz biznesu.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Niepoprawny adres email
To pole jest wymagane
{{confirmContactMessage}}