• picture slide 1

  ITLecture - IT works!

Proces

Szkoleniowy

W ciągu wielu lat działalności, zostało opracowane podejście, które pozwala na dopasowanie każdego szkolenia do potrzeb merytorycznych danego przedsiębiorstwa.

 • Analiza wstępna
  Na początku analizujemy cele oraz wymagania dotyczące szkolenia z osobą merytoryczną po stronie klienta. Pozyskujemy informacje, drogą przeprowadzenia ankiet z uczestnikami grupy.
 • Dostosowanie programu
  Na podstawie analizy wstępnej, następuje odpowiedni dobór programu do oczekiwań klienta. Wybierany jest własciwy zakres materiału oraz poziom trudności zadań.
 • Miejsce szkolenia
  Zazwyczaj szkolenia organizowane są w siedzibie klienta, ale jeśli sytuacja tego wymaga szkolenie jest organizowane w innym obustronnie zaakceptowanym miejscu.
 • Przeprowadzenie szkolenia
  Podczas szkoleń kładziony jest duży nacisk na aspekty praktyczne. Są one więc prowadzone bardziej w formie warsztatów niż wykładów.
 • Ocena szkolenia
  Każde szkolenie zaczyna się od "pre" testów i kończy poprzez "post" testy. Pozwalają one na lepszą ocenę skuteczności szkolenia. Dodatkowo stosowane są ankiety oceniające.
 • Udostępnienie raportu klientowi
  Na koniec rezultaty przedstawiane są w postaci raportu finalnego, zawierającego między innymi stopień realizacji celów. Klient otrzymuje zestaw zagregowanych wyników dotyczących skuteczności świadczenia usługi szkoleniowo-rozwojowojowej.
 • Doradztwo poszkoleniowe
  Po zakończeniu szkolenia, nasi trenerzy są dostepni dla klienta przez okres 1-go miesiąca. Można wtedy odezwać się i skonsultować bieżąco realizowany projekt.
Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami w najbliższym biurze lub złóż zapytanie ofertowe online.

Jeśli potrzebujesz szkolenia lub konsultacji, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści udzielą Ci wszelkich możliwych informacji, jak również udzielą niezbędnego wsparcia. Alternatywnie możesz porozmawiać bezpośrednio ze mną:
(+48) 695-625-547
grzegorz.chas@itlecture.pl

speaking person
Grzegorz Chaś
CEO / Trener

Skontaktuj się

Nasze cele obejmują zarówno szkolenie personelu jak i świadczenie usług doradczych z uwzględnieniem wszystkich etapów realizacji projektu. Jeśli potrzebujesz szkolenia lub konsultacji, wyślij zgłoszenie, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą w ciągu 24h. Otrzymasz wsparcie dostosowane do Twoich potrzeb oraz biznesu.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Niepoprawny adres email
To pole jest wymagane
{{confirmContactMessage}}