• picture slide 1

    ITLecture - IT works!

Opis szkolenia

Szkolenie MS Project podstawowe

Adresaci szkolenia

Szkolenie MS Project dla początkujących przeznaczone jest dla osób pragnących poznać podstawy MS Project. Wiesz, że sukces zaczyna się od dobrego projektu? Zastanawiasz się jednak, jak go stworzyć, aby o niczym nie zapomnieć? Poznaj podstawowe funkcje aplikacji biurowej Microsoft Project, która pomoże Ci w zarządzaniu projektami. Dzięki jej funkcjom sporządzisz doskonały harmonogram prac, sprawdzisz, czy masz odpowiednie zasoby i finanse do realizacji zamierzonych planów, ustalisz budżet i będziesz miał nad nim stałą kontrolę. Pracę ułatwią Ci także czytelne wykresy, diagramy oraz tabele, dzięki którym w prosty sposób przygotujesz analizę i podsumowanie działań.
Aplikacja od Microsoft zyskuje coraz większą popularność w małych i średnich firmach oraz dużych korporacjach. Jej rozbudowane funkcje porządkują pracę i pozwalają na kontrolowanie prac na każdym etapie danego projektu.
Koncepcja szkolenia została oparta o zestaw praktycznych problemów z jakimi można się spotkać podczas codziennej pracy. Kurs kończy się certyfikatem naszej firmy, który można uzyskać poprzez realizację określonych zadań końcowych. Podczas szkolenia wykorzystywane są różnorodne materiały (m.in. materiały video) w postaci prezentacji jak i arkuszy z ćwiczeniami praktycznymi, stosowane są liczne narzędzia i pomoce dydaktyczne powiązane z tym zagadnieniem.
Jakość i skuteczność szkolenia MS Project dla początkujących mierzona jest ankietami indywidualnymi, raportami poszkoleniowymi jak również z wykorzystaniem testów wstępnych oraz końcowych. Przez okres trzech tygodni, po ukończeniu kursu możliwy jest również kontakt z trenerem, celem zasięgnięcia konsultacji. Rozszerz swoje kompetencje o zagadnienia zawarte w szkoleniu MS Project dla zaawansowanych, poznaj również inne rozwiązania z pakietu MS Office jak Access czy Excel.

Cele szkolenia

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z teoretycznymi oraz praktycznymi zagadnieniami technologii Microsoft Project.

Parametry szkolenia

W ramach tego szkolenia, uczestnicy odbędą wiele wykładów i warsztatów, wspomaganych nagraniami video oraz pytaniami testowymi.
16
wykładów
i warsztatów
01
materiały
video
11
pytań
testowych

Kod szkolenia: PROJECT-BAS

Czas trwania: 2 dni/ 16 h

Wielkość grupy: maks. 10 osób

Prowadzący: Piotr Kapała

Stopień trudności:

Metody szkolenia:

  • Ćwiczenia praktyczne
  • Wykład

Oczekiwane przygotowanie słuchaczy

Od uczestników wymagane jest podstawowa umiejętność posługiwania się komputerem.

Szczegóły szkolenia:

1. Wprowadzenie do programu.
2. Analiza i parametry projektu.
3. Zarządzanie i realizacja zadań.
3.1 Przeglądanie.
3.2 Rodzaje i przeznaczenie zadań.
3.3 Tworzenie zadań.
3.4 Modyfikacja zadań.
3.5 Usuwanie zadań.
3.6 Czas trwania.
4. Zarządzanie zasobami.
4.1 Zasoby typu praca.
4.2 Przypisywanie zasobów do zadań.
5. Zadania oraz zależności między nimi.
5.1 Typy zależności.
5.2 Rozwiązywanie problemów.
6. Tworzenie planów bazowych.
7. Aktualizacja projektu oraz powiązanych zadań.
8. Wprowadzenie do raportowania.
9. Dostosowanie interfejsu do swoich potrzeb.
9.1 Dodawanie i usuwanie przycisków.
9.2 Chowanie, pokazywanie pasków narzędzi.
10. Ustawienia.
10.1 Ustawienia związane z czasem trwania zadań.
10.2 Ustawienia związane z przydziałami.
10.3 Ustawienia związane z harmonogramem.

Masz dodatkowe pytania ? Napisz do nas.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Niepoprawny adres email
To pole jest wymagane
{{confirmMessage}}

Jeśli potrzebujesz szkolenia lub konsultacji, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści udzielą Ci wszelkich możliwych informacji, jak również udzielą niezbędnego wsparcia. Alternatywnie możesz porozmawiać bezpośrednio ze mną:
(+48) 695-625-547
grzegorz.chas@itlecture.pl

speaking person
Grzegorz Chaś
CEO / Trener

Skorzystaj z formularza, a my podamy
najbardziej dogodny dla Ciebie termin

Zgłoś chęć uczestnictwa

To pole jest wymagane
Niepoprawny adres email
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
*  Zgoda na przetwarzanie danych dla procesu realizacji zgłoszenia (..) rozwiń
Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu realizacji zgłoszenia dla ISolveIT S.C., zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883). Świadom(a) jestem faktu, że przysługuje mi prawo wglądu do swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Zgoda na przetwarzanie danych dla potrzeb celów marketingowych (..) rozwiń
Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych dla ISolveIT S.C., zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883). Świadom(a) jestem faktu, że przysługuje mi prawo wglądu do swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
{{confirmSendOrder2}}

Skontaktuj się

Nasze cele obejmują zarówno szkolenie personelu jak i świadczenie usług doradczych z uwzględnieniem wszystkich etapów realizacji projektu. Jeśli potrzebujesz szkolenia lub konsultacji, wyślij zgłoszenie, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą w ciągu 24h. Otrzymasz wsparcie dostosowane do Twoich potrzeb oraz biznesu.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Niepoprawny adres email
To pole jest wymagane
{{confirmContactMessage}}