• picture slide 1

    ITLecture - IT works!

Opis szkolenia

Szkolenie PowerPoint podstawowe

Adresaci szkolenia

Szkolenie PowerPoint podstawowe przeznaczone jest dla osób, które chcą poznać podstawy MS PowerPoint. Chcesz lepiej zaprezentować ofertę biznesową swojej firmy? Zaskoczyć pracodawcę atrakcyjnym przedstawieniem raportu i analizy swoich działań? Szukasz pracy w sektorze biurowym i chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Dołącz do naszego kursu Power Point podstawowy, podczas którego nasi specjaliści w prosty i przystępny sposób wytłumaczą Ci siłę dobrej prezentacji! Poznaj z nami funkcje Microsoft Power Point – najpopularniejszego programu do tworzenia atrakcyjnych prezentacji! Dowiedz się, jak przy pomocy kilku slajdów przekazać najważniejsze informacje tak, aby przekonać odbiorcę o Twoim profesjonalizmie. Naucz się wykorzystywać diagramy, wykresy i tabele, efekty i motywy.
Koncepcja szkolenia została oparta o zestaw praktycznych problemów z jakimi można się spotkać podczas codziennej pracy. Kurs kończy się certyfikatem naszej firmy, który można uzyskać poprzez realizację określonych zadań końcowych. Podczas szkolenia wykorzystywane są różnorodne materiały (m.in. materiały video) w postaci prezentacji jak i arkuszy z ćwiczeniami praktycznymi, stosowane są liczne narzędzia i pomoce dydaktyczne powiązane z tym zagadnieniem.
Jakość i skuteczność szkolenia PowerPoint mierzona jest ankietami indywidualnymi, raportami poszkoleniowymi jak również z wykorzystaniem testów wstępnych oraz końcowych. Przez okres trzech tygodni, po ukończeniu kursu możliwy jest również kontakt z trenerem, celem zasięgnięcia konsultacji. Rozszerz swoje kompetencje o aspekty zawarte w szkoleniu PowerPoint dla zaawansowanych, poznaj również inne rozwiązania z pakietu MS Office jak Word czy Excel.

Cele szkolenia

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z teoretycznymi oraz praktycznymi zagadnieniami technologii Microsoft PowerPoint.

Parametry szkolenia

W ramach tego szkolenia, uczestnicy odbędą wiele wykładów i warsztatów, wspomaganych nagraniami video oraz pytaniami testowymi.
08
wykładów
i warsztatów
01
materiały
video
08
pytań
testowych

Kod szkolenia: POWERPOINT-BAS

Czas trwania: 1 dzień / 8 h

Wielkość grupy: maks. 10 osób

Prowadzący: Piotr Kapała

Stopień trudności:

Metody szkolenia:

  • Ćwiczenia praktyczne
  • Wykład

Oczekiwane przygotowanie słuchaczy

Od uczestników wymagane jest podstawowa umiejętność posługiwania się komputerem.

Szczegóły szkolenia:

1. Wprowadzenie do programu PowerPoint
2. Podstawowe operacje
2.1 Modyfikowanie tekstów
2.2 Dostosowanie tła
2.3 Dostosowanie nagłówka i stopki
2.4 Formatowanie slajdów
2.5 Zastosowanie schematu kolorów i motywów
2.6 Wstawianie tabel, obrazów i wzorów
3. Animacje i przejścia między slajdami
3.1 Przejścia i rodzaje efektów
3.2 Animacja wykresów i innych elementów
4. Posługiwanie się diagramami
4.1 Zastosowanie smartart
4.2 Rysowanie ręczne
4.3 Zagadnienia pokrewne
5. Wydruk prezentacji
6. Prezentowanie dwuekranowe w trybie prezentera

Masz dodatkowe pytania ? Napisz do nas.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Niepoprawny adres email
To pole jest wymagane
{{confirmMessage}}

Jeśli potrzebujesz szkolenia lub konsultacji, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści udzielą Ci wszelkich możliwych informacji, jak również udzielą niezbędnego wsparcia. Alternatywnie możesz porozmawiać bezpośrednio ze mną:
(+48) 695-625-547
grzegorz.chas@itlecture.pl

speaking person
Grzegorz Chaś
CEO / Trener

Skorzystaj z formularza, a my podamy
najbardziej dogodny dla Ciebie termin

Zgłoś chęć uczestnictwa

To pole jest wymagane
Niepoprawny adres email
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
*  Zgoda na przetwarzanie danych dla procesu realizacji zgłoszenia (..) rozwiń
Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu realizacji zgłoszenia dla ISolveIT S.C., zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883). Świadom(a) jestem faktu, że przysługuje mi prawo wglądu do swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Zgoda na przetwarzanie danych dla potrzeb celów marketingowych (..) rozwiń
Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych dla ISolveIT S.C., zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883). Świadom(a) jestem faktu, że przysługuje mi prawo wglądu do swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
{{confirmSendOrder2}}

Skontaktuj się

Nasze cele obejmują zarówno szkolenie personelu jak i świadczenie usług doradczych z uwzględnieniem wszystkich etapów realizacji projektu. Jeśli potrzebujesz szkolenia lub konsultacji, wyślij zgłoszenie, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą w ciągu 24h. Otrzymasz wsparcie dostosowane do Twoich potrzeb oraz biznesu.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Niepoprawny adres email
To pole jest wymagane
{{confirmContactMessage}}