• picture slide 1

    ITLecture - IT works!

Opis szkolenia

Szkolenie Scrum - podstawy

Adresaci szkolenia

Szkolenie skierowane jest do osób chcących poznać podstawy Scruma, oraz sprawdzić działanie praktyczne Scruma. Adresatami szkolenia są członkowie Zespołów Deweloperskich, Scrum Masterzy, Właściciele Produktów oraz managerowie wspierający Zespoły Scrumowe. Szkolenie jest również przeznaczone dla osób, które chcą podejść do egzaminów PSM I oraz PSPO I. Szkolenie dostępne również w języku angielskim.
Koncepcja szkolenia została oparta o zestaw praktycznych problemów z jakimi można się spotkać podczas codziennej pracy. Kurs kończy się certyfikatem naszej firmy, który można uzyskać poprzez realizację końcowych zadań. Podczas szkolenia wykorzystywane są różnorodne materiały (m.in. materiały video) w postaci prezentacji jak i arkuszy z ćwiczeniami praktycznymi, stosowane są liczne narzędzia i pomoce dydaktyczne powiązane z tym zagadnieniem.
Skuteczność naszego szkolenia, mierzona jest ankietami indywidualnymi, raportami jak również testami wstępnymi oraz końcowymi. Przez okres trzech tygodni, po ukończeniu kursu możliwy jest kontakt z trenerem jeżeli uczestnik uzna, że potrzebuje dodatkowych konsultacji. Dla osób zainteresowanych dalszym rozwojem tej metodologii polecamy .szkolenie Scrum dla zaawansowanych

Cele szkolenia

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z teoretycznymi oraz praktycznymi aspektami Scrum jako zwinnego podejścia do rozwoju oprogramowania. W ramach kursu uczestnicy nauczą się jak pracować w Scrum, jakie są korzyści tego podejścia, jakie mogą wystąpić problemy oraz jak sobie z nimi radzić.

Parametry szkolenia

W ramach tego szkolenia, uczestnicy odbędą wiele wykładów i warsztatów, wspomaganych nagraniami video oraz pytaniami testowymi.
08
wykładów
i warsztatów
01
materiały
video
09
pytań
testowych

Kod szkolenia: SCRUM-BAS

Czas trwania: 1 dzień / 8 h

Wielkość grupy: maks. 10 osób

Prowadzący: Dominik Sawicki

Stopień trudności:

Metody szkolenia:

  • Ćwiczenia praktyczne
  • Wykład

Oczekiwane przygotowanie słuchaczy

Założenia szkolenia są takie, że uczestnicy będą zapoznani od podstaw z teoretycznymi oraz praktycznymi aspektami Scrum jako zwinnego podejścia do rozwoju projektu. Nie ma więc żadnych wymagań wstępnych, kierowanych do uczestników.

Szczegóły szkolenia:

1. Zwinne podejście do tworzenia oprogramowania – manifest, zasady.
2. Teoretyczne podstawy Scrum – Empiryzm, trzy filary Scrum.
3. Omówienie elementów Scrum – role, zdarzenia, artefakty co Scum narzuca (ramy), a co pozostawia do wyboru.
4. Zarządzanie wymaganiami w Scrum – techniki tworzenia i utrzymywania backlogu produktu.
5. Planowanie pracy w Scrum – szacowanie, ustalenie priorytetów, planowanie kolejnej wersji produktu, planowanie iteracji.
6. Monitorowanie postępów prac w Scrum – przyrost produktu, wartość, radiatory informacji.
7. Zarządzanie ryzykiem w Scrum – informacja zwrotna, zarządzanie interesariuszami.
8. Zarządzanie jakością w Scrum – dług technologiczny, DoD, techniki wspomagające zwinność.
9. Egzaminy i certyfikaty potwierdzające znajomość Scrum (PSM, PSPO, PSD, SPS) – omówienie zasad.

Masz dodatkowe pytania ? Napisz do nas.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Niepoprawny adres email
To pole jest wymagane
{{confirmMessage}}

Jeśli potrzebujesz szkolenia lub konsultacji, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści udzielą Ci wszelkich możliwych informacji, jak również udzielą niezbędnego wsparcia. Alternatywnie możesz porozmawiać bezpośrednio ze mną:
(+48) 695-625-547
grzegorz.chas@itlecture.pl

speaking person
Grzegorz Chaś
CEO / Trener

Skorzystaj z formularza, a my podamy
najbardziej dogodny dla Ciebie termin

Zgłoś chęć uczestnictwa

To pole jest wymagane
Niepoprawny adres email
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
*  Zgoda na przetwarzanie danych dla procesu realizacji zgłoszenia (..) rozwiń
Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu realizacji zgłoszenia dla ISolveIT S.C., zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883). Świadom(a) jestem faktu, że przysługuje mi prawo wglądu do swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Zgoda na przetwarzanie danych dla potrzeb celów marketingowych (..) rozwiń
Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych dla ISolveIT S.C., zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883). Świadom(a) jestem faktu, że przysługuje mi prawo wglądu do swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
{{confirmSendOrder2}}

Skontaktuj się

Nasze cele obejmują zarówno szkolenie personelu jak i świadczenie usług doradczych z uwzględnieniem wszystkich etapów realizacji projektu. Jeśli potrzebujesz szkolenia lub konsultacji, wyślij zgłoszenie, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą w ciągu 24h. Otrzymasz wsparcie dostosowane do Twoich potrzeb oraz biznesu.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Niepoprawny adres email
To pole jest wymagane
{{confirmContactMessage}}