• picture slide 1

  ITLecture - IT works!

Konsulting

Usługi doradcze

Consulting picture
Wiemy, że aby nadążać za postępem technologicznym i najnowszymi trendami w IT każdego dnia trzeba stawiać na rozwój i poszerzanie kwalifikacji. Nie stoimy w miejscu, ale chcemy iść krok w krok za nowościami w branży. Inwestycja w personel i właściwe dobranie narzędzi pracy, to najlepsze, co możesz zrobić.
Jeśli potrzebujesz konsultacji, wyślij zgłoszenie, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą w ciągu 24h. Otrzymasz wsparcie dostosowane do Twoich potrzeb oraz biznesu.

A co, gdy pozornie wszystko jest w najlepszym porządku, ale firma radzi sobie coraz gorzej? Zespół wydaje się składać z wykwalifikowanych pracowników a mimo to, projekty nie są realizowane w terminie, produkt stale wraca do poprawki, spada efektywność pracy i motywacja zespołu a klienci nie wracają. Ciężko obiektywnie ocenić sytuację będąc jej częścią. Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam był jak mawia Robert Toru Kiyosaki. Dlaczego więc nie skorzystać z pomocy eksperta z zewnątrz, który dzięki doświadczeniom podobnych problemów w innych środowiskach, będzie w stanie ustalić przyczynę oraz najefektywniejszy sposób na wyjście z kryzysu. Mamy wśród nas programistów, analityków i kierowników projektów o szerokim profilu kompetencyjnym, którzy potrafią trafnie zdiagnozować problem, zaprojektować proces naprawczy oraz nadzorować jego realizację.

Nasze podejście:
 • Poznajmy się:

  Rozmawiamy i analizujemy zastaną sytuację, strukturę firmy, organizację pracy i zasoby.

 • Wyznaczamy cele:

  Omawiamy aspiracje oraz środki dostępne na ich realizację, ustalamy cele projektowe oraz oczekiwane korzyści.

 • Realizujemy:

  Wspieramy klienta w realizacji projektu, pokonaniu wyzwań i osiągnieciu celu

 • Wdrażamy:

  Nadzorujemy wdrożenie finalnego produktu

faza wstępna

Największym wyzwaniem jest identyfikacja słabych punktów procesu funkcjonowania przedsiębiorstwa, wykrycia luk w infrastrukturze planowania oraz analitycznego zrozumienia zmienności wszystkich elementów działającego systemu.

 • Zebranie informacji od klienta:

  W pierwszej fazie nasi analitycy przyjeżdżają do klienta. Identyfikują sposób działania systemu / przedsiębiorstwa. Za pomocą rozmów z klientem oraz analizy dokumentacji następuje identyfikacja słabych punktów działania systemu.

 • Wybór właściwych narzędzi:

  Zależnie od sytuacji nastepuje wybór odpowiednich narzędzi informatycznych oraz dostosowanie wielkości i charakterystyki zespołu do istniejącego problemu.

 • Analiza danych:

  Gdy już dane zostaną pozyskane od klienta na temat działającego systemu, następuje analiza informacji i wybór właściwych rozwiązań.

rozwiązanie

Na podstawie analizy danych, nasi specjaliści opracowują właściwe rozwiązania, proponują klientowi określone kroki mające na celu usunięcie istniejących problemów. Zazwyczaj następuje połączenie najnowocześniejszych technologii z praktyczną wiedzą ekspertów. Zmiany są wprowadzene bez zakłocania pracy całej organizacji.

rezultaty

W wyniku zastosowania naszych rozwiązań , następuje poprawa funkcjonowania przedsiębiorstwa oraz usprawnienie działania badanego systemu. Na skutek przemyślanej strategii następuje:

 • Redukcja czasu trwania projektu o około 20%
 • Redukcja kosztu projektu o około 15%

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami w najbliższym biurze lub złóż zapytanie ofertowe online.

Jeśli potrzebujesz szkolenia lub konsultacji, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści udzielą Ci wszelkich możliwych informacji, jak również udzielą niezbędnego wsparcia. Alternatywnie możesz porozmawiać bezpośrednio ze mną:
(+48) 695-625-547
grzegorz.chas@itlecture.pl

speaking person
Grzegorz Chaś
CEO / Trener

Skontaktuj się

Nasze cele obejmują zarówno szkolenie personelu jak i świadczenie usług doradczych z uwzględnieniem wszystkich etapów realizacji projektu. Jeśli potrzebujesz szkolenia lub konsultacji, wyślij zgłoszenie, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą w ciągu 24h. Otrzymasz wsparcie dostosowane do Twoich potrzeb oraz biznesu.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Niepoprawny adres email
To pole jest wymagane
{{confirmContactMessage}}